Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station Atlas Body Craft Elite Multi Station

Atlas Body Craft Elite Multi Station

12999.00 zł

Stara cena: 15500.00 zł


Oblicz ratę

  Atlas BodyCraft Elite Multistation to wszechstronne urządzenie do profesjonalnego siłowego treningu zarówno w domu jak i klubie.

  Chwilowo niedostępny

  Gwarancja

  Do użytku domowego Do użytku półprofesjonalnego Do użytku profesjonalnego

BodyCraft Elite to nie tylko siłownia w domu, to jest zdecydowanie najbardziej zaawansowane i niezrównane urządzenie wszechstronnego treningu siłowgo. Jako jedyny atlas BodyCraft został wyposażony w nowatorski i opatentowany systemowi ABS (Active Balance System ) System aktywnego balansowania siły ramienia to przyrząd do wyciskania poziomego, który pozwala przestawić się na ruch swobodny (trenujący wykonuje drobne ruchy wyrównujące). System ABS wymusza na użytkowniku zrównoważenie obciążenia na poszczególne ręce. Dzięki temu wyjątkowemu rozwiązaniu włókna mięśniowe są jeszcze precyzyjniej pobudzane i trenowane. Przyrząd do wyciskania posiada regulowane za pomocą dźwigni ramiona, pozwalając na idealne dopasowanie do każdego użytkownika.

Do tego alasu możesz domówić prasę do nóg-kliknij w link poniżej:
https://www.abfitness.pl/pozycja/Przystawka-Bodycraft-Elite-Prasa-do-nog/

Jak na tak niedużą jednostkę atlas Elite pozwala na bardzo szeroki zakres ćwiczeń, który do tej pory był możliwy tylko w kilkustanowiskowych urządzeniach. Różne wyciągi (dolny, górny i środkowy) oraz dwa regulowane ramiona z wielofunkcyjnymi elementami do chwytania pozwalają na wykonanie pełnego treningu dla prawie wszystkich partii mięśniowych.
Dolny wyciąg umieszczono z boku urządzenia i zastosowano krótszą linkę co poprawia płynność wykonywanych ruchów.
Przyrząd do pracy nóg jest wyposażony w wygodny mechanizm regulacji. Umożliwia on szybkie przełączanie z funkcji zginania nóg na prostowanie i odwrotnie; obie formy ćwiczeń można wykonywać na siedząco.

Wszystkie poszczególne elementy BodyCraft Elite wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Atlas jest bardzo stabilny i zapewnia optymalne poczucie bezpieczeństwa podczas treningu. Urządzenie ma silną stalową ramę i wszystkie bloczki łożyskowane. Linki plecione są z drutu stalowego i wykończone wytrzymałą powłoką. Linki zostały przetestowane na dużo większych obciążeniach, a mianowicie 1000 kg, co gwarantuje bezpieczny trening i długoletnią eksploatację.
Ponadto poszczególne elementu atlasu zostały bardzo starannie dopracowane i dzięki temu można je łatwo ustawić i regulować. Ortopedyczne oparcie, które jest doskonałym wsparciem dla kręgosłupa oraz siedzisko można regulować względem ćwiczącego, co zapewnia pełen komfort i perfekcyjną pozycję podczas każdego treningu.

BodyCraft Elite oferuje ponad 50 ćwiczeń angażując wszystkie partie ciała. Ćwiczący ma możliwość za pomocą prostego mechanizmu ustawiania obciążenia od 4,5 kg do 90 kg. Jeśli chcemy korzystać z większego ciężaru podczas wyciskania z ławki, system przełożenia pozwala uzyskać obciążenie do 135 kg.

 

BodyCraft to najlepsza gwarancja solidności i niezawodności!

 

Producent           Bodycraft
Waga: 177,60 kg
Gwarancja (m): 36 miesiące do użytku domowego, 24 miesięce - profesjonalna
VAT: 23%
   
Specyfikacja techniczna:
Liczba miejsc treningowych 1
Ilość ćwiczeń ok.50
Stos: 90 kg
Max. waga obciążenia 300 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 180 x 155 x 210 cm
Rolki transportowe: brak
Regulacja oparcia: tak
Regulacja ramienia motyla: tak
Kolor: czarny / srebrny
Ćwiczenia na stojąco i siedząco
  wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, brzuch, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i wiele innych

Zobacz podobne

Atlas BH FITNESS MULTIGYM PLUS
Atlas BH FITNESS MULTIGYM PLUS

 • 2990.00 zł
 • 3190.00 zł
Atlas BMG 4300 BODY SCULPTURE
Atlas BMG 4300 BODY SCULPTURE

 • 1490.00 zł
Atlas siłownia na wolne ciężary Body-Solid GLGS100P4
Atlas siłownia na wolne ciężary Body-Solid GLGS100P4

 • 5599.00 zł
 • 5999.00 zł
Brama multifunkcyjna Body Solid GDCC 210
Brama multifunkcyjna Body Solid GDCC 210

 • 7900.00 zł