Salon Rybnik: 32 338 72 60

Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane użytkownika
Dane do faktury
Akceptuję regulamin

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Atlas Body Craft Elite Multi Station

Atlas Body Craft Elite Multi Station

13499.00 zł

Stara cena: 15500.00 zł


Oblicz ratę

Atlas BodyCraft Elite Multistation to wszechstronne urządzenie do profesjonalnego siłowego treningu zarówno w domu jak i klubie.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego Do użytku półprofesjonalnego Do użytku profesjonalnego

BodyCraft Elite to nie tylko siłownia w domu, to jest zdecydowanie najbardziej zaawansowane i niezrównane urządzenie wszechstronnego treningu siłowgo. Jako jedyny atlas BodyCraft został wyposażony w nowatorski i opatentowany systemowi ABS (Active Balance System ) System aktywnego balansowania siły ramienia to przyrząd do wyciskania poziomego, który pozwala przestawić się na ruch swobodny (trenujący wykonuje drobne ruchy wyrównujące). System ABS wymusza na użytkowniku zrównoważenie obciążenia na poszczególne ręce. Dzięki temu wyjątkowemu rozwiązaniu włókna mięśniowe są jeszcze precyzyjniej pobudzane i trenowane. Przyrząd do wyciskania posiada regulowane za pomocą dźwigni ramiona, pozwalając na idealne dopasowanie do każdego użytkownika.

Jak na tak niedużą jednostkę atlas Elite pozwala na bardzo szeroki zakres ćwiczeń, który do tej pory był możliwy tylko w kilkustanowiskowych urządzeniach. Różne wyciągi (dolny, górny i środkowy) oraz dwa regulowane ramiona z wielofunkcyjnymi elementami do chwytania pozwalają na wykonanie pełnego treningu dla prawie wszystkich partii mięśniowych.
Dolny wyciąg umieszczono z boku urządzenia i zastosowano krótszą linkę co poprawia płynność wykonywanych ruchów.
Przyrząd do pracy nóg jest wyposażony w wygodny mechanizm regulacji. Umożliwia on szybkie przełączanie z funkcji zginania nóg na prostowanie i odwrotnie; obie formy ćwiczeń można wykonywać na siedząco.

Wszystkie poszczególne elementy BodyCraft Elite wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Atlas jest bardzo stabilny i zapewnia optymalne poczucie bezpieczeństwa podczas treningu. Urządzenie ma silną stalową ramę i wszystkie bloczki łożyskowane. Linki plecione są z drutu stalowego i wykończone wytrzymałą powłoką. Linki zostały przetestowane na dużo większych obciążeniach, a mianowicie 1000 kg, co gwarantuje bezpieczny trening i długoletnią eksploatację.
Ponadto poszczególne elementu atlasu zostały bardzo starannie dopracowane i dzięki temu można je łatwo ustawić i regulować. Ortopedyczne oparcie, które jest doskonałym wsparciem dla kręgosłupa oraz siedzisko można regulować względem ćwiczącego, co zapewnia pełen komfort i perfekcyjną pozycję podczas każdego treningu.

BodyCraft Elite oferuje ponad 50 ćwiczeń angażując wszystkie partie ciała. Ćwiczący ma możliwość za pomocą prostego mechanizmu ustawiania obciążenia od 4,5 kg do 90 kg. Jeśli chcemy korzystać z większego ciężaru podczas wyciskania z ławki, system przełożenia pozwala uzyskać obciążenie do 135 kg.

 

BodyCraft to najlepsza gwarancja solidności i niezawodności!

Ćwiczenia

Wiosłowanie w pozycji wyprostowanej  \ swobodne
Krzyżowanie linek  \/\
Plecy:  
Wiosłowanie  \
Skręt tułowia w bok na stojąco  \
Uginanie nóg na stojąco  \
Uginanie kolan  <img alt="\" \""="" data-cke-saved-src="\" src="\" style="\" border:0px"="">

 

Producent           Bodycraft
Waga: 177,60 kg
Gwarancja (m): 36 miesiące do użytku domowego, 24 miesięce - profesjonalna
VAT: 23%
   
Specyfikacja techniczna:
Liczba miejsc treningowych 1
Ilość ćwiczeń ok.50
Stos: 90 kg
Max. waga obciążenia 300 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 180 x 155 x 210 cm
Rolki transportowe: brak
Regulacja oparcia: tak
Regulacja ramienia motyla: tak
Kolor: czarny / srebrny
Ćwiczenia na stojąco i siedząco
  wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, brzych, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i wiele innych

Zobacz podobne

Atlas BMG4700 BODY SCULPTURE
Atlas BMG4700 BODY SCULPTURE

  • 1990.00 zł
Atlas BH FITNESS MULTIGYM PLUS
Atlas BH FITNESS MULTIGYM PLUS

  • 2990.00 zł
  • 3190.00 zł
Brama multifunkcyjna Body Solid GDCC 210
Brama multifunkcyjna Body Solid GDCC 210

  • 7900.00 zł
Prasa do nóg BodyCraft Xpress Pro
Prasa do nóg BodyCraft Xpress Pro

  • 2890.00 zł