Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X

Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X

10999.00 zł

Stara cena: 13999.00 zł


Oblicz ratę

Atlas Tuff Stuff Six-Pak SPT-6X to propozycja dla bardzo wymagającego użytkownika spełniająca najwyższe normy eksploatacji, do zastosowań komercyjnych jak i domowych.

Na zamówienie(Zazwyczaj do 7 dni)

Gwarancja

Do użytku domowego Do użytku półprofesjonalnego

 

Wielofunkcyjny atlas STP-6 marki TUFF STUFF to sprzęt do intensywnych, profesjonalnych ćwiczeń dla wymagającego użytkownika. Atlas wyróżnia się mocną i stabilną konstrukcją oraz nowoczesnym designem. Wyposażony w pełni regulowane podwójnie obrotowe uchwyty na przednich ramionach, które umożliwiają dopasowanie do różnych długości ramion ćwiczących i pozwalają na ćwiczenie w pełnym zakresie ruchu. W urządzeniu zastosowano wytrzymałe linki o średnicy 4,7 mm powlekane nylonem (o testowanej wytrzymałości 1000 kg) oraz łożyskowane krążki z aluminiową osłoną. Wygodny spust, zapewniający regulację nacisku ramion dźwigni na klatkę piersiową i barki oraz odpowiedni kąt nachylenia.


Korzystając z atlasu możemy bezpiecznie trenować prawie wszystkie partie mięśni np.: grzbietowe, piersiowe, pośladki, naramienne, triceps, brzucha, pośladkowe oraz ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej.

Atlas STP-6 posiada możliwość rozszerzenia o wiele akcesoriów, których wykorzystanie imituję grę np. w baseball, czy golfa.

To idealny sprzęt do treningu nie tylko dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoją masę mięśniową, ale i dla pań chcących poprawić ogólną siłę i wygląd swojej sylwetki.

 

Producent           TuffStuff
Waga: 125 kg
Gwarancja (m):

60 miesiący do użytku domowego dla pierwszego użytkownika,

24 miesięce - profesjonalna

VAT: 23%
   
Specyfikacja techniczna:
Liczba miejsc treningowych 1
Ilość ćwiczeń 50
Stos: 90 kg
Max. waga obciążenia 275 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 170 x 81 x 203 cm
Rolki transportowe: brak
Regulacja oparcia: tak, w poziomie, możliwe odwrócenie go do stosu
Regulacja ramienia motyla:  nie
Akcesoria Możliwość dokupienia akcesoriów do ćwiczenia uderzenia w golfie, baseball'u czy innych
Kolor: szary / srebrny
Ćwiczenia na stojąco i siedząco
  wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, brzych, ćwiczenia nóg i wiele innych

Zobacz podobne

Brama/klatka Body Solid SPR1000DBBACK
Brama/klatka Body Solid SPR1000DBBACK

  • 18799.00 zł
Brama/klatka Body Solid SPR1000BACK4
Brama/klatka Body Solid SPR1000BACK4

  • 12990.00 zł
Brama multifunkcyjna narożna Tuff Stuff CDP-300
Brama multifunkcyjna narożna Tuff Stuff CDP-300

  • 11499.00 zł
Brama do siłowni MP-U204 - Marbo Sport
Brama do siłowni MP-U204 - Marbo Sport

  • 8999.00 zł