Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Ławka treningowe PowerMark 352STB Ławka treningowe PowerMark 352STB Ławka treningowe PowerMark 352STB Ławka treningowe PowerMark 352STB Ławka treningowe PowerMark 352STB

Ławka treningowe PowerMark 352STB

799.00 zł

Stara cena: 999.00 zł


Oblicz ratę

Ławka treningowe PowerMark to uniwersalny domowy sprzęt do ćwiczeń siłowych. Zapraszamy do naszego salonu Rybnik-Ochojec.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego

Wyprzedaż ławki treningowej!!! Teraz model  Powermark w jeszcze lepszej cenie !
Okazja cenowa dotyczy nowego, zmontowanego sprzętu na naszej ekspozycji w Rybniku z pełną gwarancją.
Przed zakupem prosimy o kontakt w sprawie możliwości transportu zmontowanego sprzętu 32 338 72 60

Szukasz kompletnego stanowiska do treningu siłowego w bardzo konkurencyjnej cenie Powermark 352STB jest idealnym wyborem. Ławka treningowa Powermark ze stojakiem pod sztangę i modlitewnikiem oferuje wiele opcji treningowych.

Wysoka jakość Powermark 352STB pozwala na intensywny trening w domu. Rama wykonana jest w całości ze stali i zapewnia bardzo dobrą stabilność. Oparcie i siedzisko ma bardzo ładne wykończenie, tapicerowane poduszki zapewniają  duży komfort trening. Łatwy i poręcznym systemem pop-pin do regulacji oparcia i uchwytów.
Ławka treningowa Powermark oferuje wiele opcji treningowych. Oparcie 352STB umożliwia ustawienie nie tylko jako płaski stół, ale też w spadku lub w pozycji pochyłej. Idealne rozwiązanie jeśli chcesz uruchomić ćwiczenia w wyciskaniu lub prasie wojskowej. Regulowany stojak pod sztangę pozwala wykonywać ćwiczenia z sztangą olimpijską. Dołączony modlitewnik umożliwia trening bicepsów. Mięśnie nóg nie muszą pozostać w tyle. Dla twoich mięśni ud, można użyć przystawki do nóg i wykonywać ćwiczenia na siedząco i leżąco.

Power Mark 352STB nadaje się zarówno na obciązenia 31mm i 51mm.
Maksymalne obciązenia:180 kg
Wymiary 202x71x110 cm

Poradnik
Jaki wybrać sprzęt do ćwiczń?

Zobacz podobne

Ławka treningowa Kettler UNIVERSAL
Ławka treningowa Kettler UNIVERSAL

  • 990.00 zł
Ławka treningowa skośna Adidas
Ławka treningowa skośna Adidas

  • 349.00 zł
Ławka treningowa z modlitewnikiem Body Sculpture BW 3210 A
Ławka treningowa z modlitewnikiem Body Sculpture BW 3210 A

  • 699.00 zł
Ławka treningowa Adonis Horizon
Ławka treningowa Adonis Horizon

  • 990.00 zł
  • 1090.00 zł