Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
MATA GUMOWA POD SPRZĘT KROON 120 X 100 CM

MATA GUMOWA POD SPRZĘT KROON 120 X 100 CM

149.00 zł


Oblicz ratę

Wysokiej klasy mata pod sprzęt fitness taki jak: orbitrek, wioślarz rower czy ławka treningowa do siłowni lub do domu.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego

Mata podłogowa Kroon z racji swoich wymiarów służy do umieszczenia jej pod sprzętem fitness takim jak: rower treningowy czy ławka treningowa.
Oferowana mata o grubości 5mm i profesjonalnej strukturze chroni podłogę (parkiet, panele itp.) przed zarysowaniami, hałasem podczas treningu, pełni funkcję antypoślizgową oraz wyłapuje pot podczas treningu. 
Matę można łatwo czyścić oraz w razie potrzeby zwinąć.
Mata posiada logo wytłoczone na jej powierzchni co dodaje jej efektownego wyglądu w Państwa pomieszczeniach.
Wymiar maty to 120 x 100 cm.
 

Zobacz podobne

MATA podłogowa KROON 20 mm 4 elementy
MATA podłogowa KROON 20 mm 4 elementy

  • 200.00 zł
Mata Reebok do jogi niebieska
Mata Reebok do jogi niebieska

  • 99.00 zł
Skakanka skórzana
Skakanka skórzana

  • 38.00 zł
Adidas guma fitness (poziom 1)
Adidas guma fitness (poziom 1)

  • 85.00 zł