Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395 Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395 Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395 Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395 Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395 Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395 Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395 Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395

Orbitrek Eliptyczny Spirit Fitness XE 395

4999.00 zł

Stara cena: 7499.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek eliptyczny Spirit Fitness XE 395 2018 to jeden z najlepiej wyposażonych sprzętów treningowych do użytku domowego tego producenta.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowegoMaszyna eliptyczna Spirit Fitness XE 395 to innowacyjne i niezawodne urządzenie do ćwiczeń, dzięki któremu w domowych warunkach przeprowadzisz profesjonalny trening. Magnetyczny system hamowania w połączeniu z dużym kołem zamachowym umieszczonym z przodu, jest gwarancją płynnego i długiego ruchu.

Konstrukcja pedałów pozwala na przyjęcie właściewj pozycji zgodnie anatomicznią budową ciała i pozwala na zminimalizowanie odległości między stopami. Pedały zostały nachylone względem siebie o 2 stopnie do wewnątrz, aby odczucie podczas treningu było bardziej komfortowe. Dodatkowo są wyściełane, kładąc mniejszy nacisk na nogi. Każdy pedał ma trzy różne kąty regulacji.  Wystarczy pociągnąć za uchwyt z tyłu i ustawić od zera do 09:55 stopni. Pozwoli to na znalezienie najwygodniejszej pozycji dla wzorca chodu.

Sprzęt do ćwiczeń XE395 wyposażony został w unikalny system regulacji kąta nachylenia płóz do 20 stopni. Funkcja ta pozwala na zmianę nacisku mięśni pod różnymi kątami i na płynną zmianę długości kroku.
Dodatkowo orbitrek ten ma unikalnie zaprojektowane uchwyty, które pozwolą na zmianę pozycji ręki. Trzymając odpowiednie części uchwytu, można aktywować różne grupy mięśni podczas treningu. Uchwyty zostały wyposażone w przyciski regulacji. Można regulować opór nigdy nie przesuwając rąk od kierownicy.

Maszyna eliptyczna Spirit Fitness XE 395 posiada nowoczesny komputer z bezpośrednim przejściem do programów treningowych. Na wyświetlaczu prezentowane są najważniejsze parametry każdej sesji ćwiczeń. Wyświetlacz graficzny pozwala łatwo kontrolować tętno maksymalne. Komfort dopełniają: miejsce na bidon i wentylator przyjemnie chłodzący w trakcie treningu.

Urządzenie jest wytrzymałe, wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Ćwiczenia na tym orbitreku pozwalą na wyjątkowo komfortowy i bezpieczny trening cardio i rehabilitacyjny, dostosowany do każdego użytkownika.

Uwaga: realizacja do 7 dni.

Gwarancja domowa 36 m-cy!

 

Producent Spirit Fitness
Model XE-395
Gwarancja domowa 3 lata
Gwarancja komercyjna
Pas telemetryczny
Waga 107.00 kg
Wymiary (dł. szer. x wys.) 193,5 x 74 x 163,5 cm
Rodzaj oporu magnetyczny
Podwójne łożyska
Kołó zamachowe 13,5 kg
Maxymalna waga użytkownika 150 kg
Rama Stalowa
Pomiar pulsu uchwyty/ pas telemetryczny piersiowy
Zasilanie Zasilacz 230 V
Automatyczne podnoszenie płóz
Prowadnice podwójne
Uchwyt Multigrip
Regulowane płozy
Uchwyt na bidon,butelkę
Kółka transportowe
Bidon dołączony
Regulacja pozioma
Ilość wyświetlaczy 1
Typ monitora LCD
Ilość programów 10
Ilość programów użytkownika 2
Programy sterowane tętnem 2
Ilość poziomów oporu magnetycznego 20
Programy dowolnie skalowane
Wyświetlacz graficzny
Wyświetlanie Wattów
Wyświetlanie prędkości
Wyświetlanie dystansu
Wyświetlanie ilości spalonych kalorii
Wyświetlanie czasu
Wyświetlanie pulsu
Wyświetlanie obrotów
Ergometr
Test Recovery
Program Target Heart Rate
Pomiar ilości tłuszu
Index BMI
Uchwyt na tablet,książkę
Wejście AUX
Głośniki
Regulowany wyświetlacz
Wentylator
Możliwośc połączenia bezprzewodowego
z tabletem, bluetooth
Spirit App
 

Zobacz podobne

Orbitrek eliptyczny Nordictrack C9.5
Orbitrek eliptyczny Nordictrack C9.5

  • 5999.00 zł
Orbitrek Reebok TX 1.0 Titanium
Orbitrek Reebok TX 1.0 Titanium

  • 3549.00 zł
  • 4399.00 zł
Orbitrek Infiniti X45S
Orbitrek Infiniti X45S

  • 2400.00 zł
  • 3300.00 zł
Orbitrek eliptyczny Xterra FS 3.5
Orbitrek eliptyczny Xterra FS 3.5

  • 2449.00 zł
  • 2599.00 zł