Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja

Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja

2499.00 zł

Stara cena: 3900.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek Infiniti VG50BS to doskonały sprzęt do intensywnego treningu domowego. Zapraszamy Salon Sprzętu fitness Rybnik Śląsk. Okazja cenowa dotyczy nowego, zmontowanego sprzętu na naszej ekspozycji w Rybniku z pełną gwarancją.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego

Wyprzedaż orbitreka Infiniti Fitness !!! Teraz model  VG50BS w jeszcze lepszej cenie !
Okazja cenowa dotyczy nowego, zmontowanego sprzętu na naszej ekspozycji w Rybniku z pełną gwarancją.
Przed zakupem prosimy o kontakt w sprawie możliwości transportu zmontowanego sprzętu 32 338 72 60

Orbitrek Infiniti VG50BS to trenażer doskonały. Model wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania zwiększające komfort każdego domowego treningu. Wbudowane przyciski w obu uchwytach zapewniają, że możesz trenować i obsługiwać komputer w tym samym czasie, bez konieczności przerywania pracy rąk. Wybór programu i utworzenie danych szkoleniowych jest również możliwe za pomocą przycisków w uchwytach. Orbitrek VG50BS to ergometr wyposażony w bardzo nowoczesny komputer z zdefiniowanymi programami (w tym HRC i możliwość konfiguracji własnego programu). Wszystkie dane treningowe są wyświetlane na kolorowym ekranie komputera i podoświetlone.

Konstrukcja trenażera VG50BS jest wzmocniona, a cały sprzęt dopracowany i wyposażony w wysokiej jakości elementy w tym wyjątkowo trwałe łożyska SFK. Duże koło zamachowe pozwala na płynny ruch, jak na sprzęty z kołem umieszczonym z tyłu. Mocna konstrukcja pozwala na przyjęcie stabilnej i wygodnej pozycji a regulowane pedały i możliwość doboru długości kroku pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb każdego trenującego.

Orbitrek posiada wielofunkcyjny komputer z ekranem LCD, który wyświetla najważniejsze parametry treningu. Komputer pozwala wybrać 18 różnych programów treningowych, w tym 12 predefiniowanych programów, programy wydajności, 4 HRC, program moc i programowych 1 użytkownik. Mamy również możliwość przechowywania danych dla 4 osób, więc można skonfigurować komputer do potrzeb ćwiczącego. Dołączona opaska telemetryczna pozwala w pełni korzystać z możliwości tego najlepszego trenażera.

Dane ogólne
Producent: INFINITI
Waga: 57,8 kg
Gwarancja (m): 24 miesiące do użytku domowego
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: sieciowe
System hamowania: magnetyczny
System napędu: pas klinowy
Ergometr: do 350 Watt
Waga koła zamachowego: 9 kg (w inercji 24,6kg)
Kontrola obciążenia: zależna
Zakres regulacji: 16 poziomów
Max. masa ćwiczącego: 150 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 145 x 75 x 165 cm
Łożyskowane przeguby:
Pomiart pulsu: 2x poprzez czujniki/ opaska
Rolki transportowe:
Długość kroku: 40 cm
Regulowana stopka:
Kolor: szary/srebrny/niebieski
Miejsce na bidon: bidon dołączony
Możliwość wypoziomowania:
Panel przedni z tacką na urządzenia mobilne: -
Funkcje komputera:
Pomiar: czas,prędkość,dystans,puls:
Watts (pomiar wydolności serca):
Kalorie:
RPM obroty/min.
Programy treningowe zdefiniowane: 12
Program Target (czas,dystans,kalorie): 1
Programy treningowe sterowane tętnem HRC: 4
Program użytkownika: 1
Program manualny: 1
Tętno recovery:
BodyFat:
BMI Index:
Wyświetlacz LCD: podświetlany

Zobacz podobne

Orbitrek Sportop E850P
Orbitrek Sportop E850P

  • 1599.00 zł
  • 1699.00 zł
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 795
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 795

  • 5999.00 zł
  • 8999.00 zł
Orbitrek eliptyczny Xterra FS 5.8e
Orbitrek eliptyczny Xterra FS 5.8e

  • 6800.00 zł
Orbitrek składany Xterra FS 3.0
Orbitrek składany Xterra FS 3.0

  • 2999.00 zł
  • 4299.00 zł