Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek Nordictrack A.C.T. Commercial Orbitrek Nordictrack A.C.T. Commercial Orbitrek Nordictrack A.C.T. Commercial Orbitrek Nordictrack A.C.T. Commercial Orbitrek Nordictrack A.C.T. Commercial

Orbitrek Nordictrack A.C.T. Commercial

4999.00 zł

Stara cena: 6999.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek Nordictrack A.C.T. Commercial z regulacją długości kroku pozwala na komfortowy trening wszystkim użytkownikom niezależnie od wzrostu.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowegoOrbitrek programowany NordicTrack® A.C.T. to wysokiej jakości, solidny i wielofunkcyjny sprzęt do intensywnych treningów w warunkach domowych. Parametry, wyróżniające orbitrek na tle innych dostępnych na rynku to przede wszystkim: regulowana długość kroku, szerokie, regulowane płozy z amortyzacją oraz konstrukcja sprzętu zapewniająca bardziej komfortową, wyprostowaną pozycję użytkownika podczas ćwiczeń. Pozostałe wyposażenie orbitreka to m.in.: 32 programy treningowe, 24 poziomy oporu magnetycznego, wygodne, wyprofilowane uchwyt oraz wentylator AutoBreeze™. Ponadto 5 calowy wyświetlacz pokazuje najważniejsze parametry treningu, sensory na uchwytach mierzą puls a kółka transportowe oraz uchwyt na tablet i bidon znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. Dodatkowo solidna, stalowa konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność sprzętu na lata a jej specjalny design, sprawia że orbitrek ma niewielkie rozmiary.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM IFIT Rewolucyjny interaktywny system treningowy iFit pomaga Ci trenować mocniej z każdym kolenym treningiem. Technologia programów treningowychiFit®* daje nieograniczone możliwości.
 

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

TRENUJ W RYTMIE SWOJEJ MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

POMIAR PULSU Do pomiaru bezprzewodowego wymagany pas telemetryczny iFit® Bluetooth. Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

UCHWYTY SOFTTOUCH™ Angażuj również górne partie ciała. Innowacyjne, odpowiednio wyprofilowane i perforowane uchwyty orbitreka pokryte materiałem w technologii SoftTouch™, gwarantują pewny chwyt w każdym miejscu oraz zróżnicowany trening.


PORADNIK
Jaki wybrać sprzęt do ćwiczeń?

 

Model : Nordictrack A.C.T. Commercial
Waga: 105 kg
Gwarancja domowa: 24 miesiące+5 lat na konstrukcję ramy
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: zasilanie 230 V
System hamowania: magnetyczny
Waga koła zamachowego w inercji: 10 kg
Regulowany kąt nachylenia orbitreka  silnik 0-10%
Zakres obciążenia: elektroniczny
Ilość poziomów oporu 24
Max. masa ćwiczącego: 135 kg
Wymiary (dł/szer/wys): 165 x 81  x 162 cm
Pomiar pulsu        uchwyty ( opcja dodatkowa pas telemetryczny)
Łożyskowane przeguby:
Rolki transportowe:
Regulowane stopki poziomujące:
Długośc kroku: 46-56 cm regulowany manualnie
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Wirtualne trasy:
Odległość:
RPM obroty/min.
Kalorie:
Watt:  
Pomiar tętna/Górna granica tętna:
Żużycie energi:  zależnie od stopnia hamowania
Programy treningowe:  32 kompatybilne z platformą iFit
Kontrola wytrzymałości: komputerowa
Wyświetlacz LCD:  podświetlany, 5’’ monochromatyczny
iFIT Premium

opcja dodatkowa

Zobacz podobne

Orbitrek eliptyczny Xterra FS 5.8e
Orbitrek eliptyczny Xterra FS 5.8e

  • 6800.00 zł
Orbitrek LifeSpan EL15W
Orbitrek LifeSpan EL15W

  • 2079.00 zł
Orbitrek eliptyczny Xterra FS 5.4e
Orbitrek eliptyczny Xterra FS 5.4e

  • 5700.00 zł
Orbitrek Sportop E850P
Orbitrek Sportop E850P

  • 1599.00 zł
  • 1699.00 zł