Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride

Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride

8399.00 zł

Stara cena: 10999.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek Nordictrack FS7i to rewolucyjny sprzęt łączący w sobie najbardziej popularne sprzęty fitness, takie jak stepper i orbitrek oraz umożliwiający wykonywanie obszernych ruchów przypominających bieg narciarski.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowegoPrzyjdź, sprawdź, zdecyduj - sprzęt możesz sprawdzić na naszej ekspozycji w Rybniku !

Jako nieliczni posiadamy ten model na naszej ekspozycji abyś sprawdził przed zakupem.

Ekspozycja. Teraz model FS7i w jeszcze lepszej cenie !
Cena dotyczy  nowej, zmontowanej sztuki z Naszej ekspozycji w Rybniku z pełną gwarancją.
Przed zakupem rowerka poprzez Naszą stronę internetową prosimy o kontakt z Naszym salonem w celu omówienia szczegółów transportu zmontowanego sprzętu - tel.32 338 72 60

Dodatkowo do standardowej gwarancji udzielamy 5 lat na konstrukcję ramy!

Innowacyjny FreeStride Trainer FS7i marki NordicTrack to najwyższej jakości, ergonomicznie zaprojektowany, solidny i wielofunkcyjny sprzęt do intensywnych i zróżnicowanych treningów. Parametry, wyróżniające sprzęt to przede wszystkim długość kroku aż do 97 cm, co daje użytkownikowi ogromne możliwości zróżnicowania treningu. Dodatkowo, szerokie platformy, umieszczone są na innowacyjnie zaprojektowanych pasach, które dają praktycznie nieograniczone możliwości ruchu, w przeciwieństwie do konstrukcji tradycyjnych orbitreków i dają odczucia jakbyś biegał/a w powietrzu! Pozostałe atuty sprzętu to m.in.: 35 programów treningowych, 24 poziomy oporu magnetycznego, wygodne, wyprofilowane uchwyt oraz wentylator AutoBreeze™. Ponadto 7 calowy, dotykowy wyświetlacz pokazuje najważniejsze parametry treningu a kółka transportowe oraz uchwyt na bidon znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. Dodatkowo solidna, stalowa konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność sprzętu na lata.

7" KOLOROWY DOTYKOWY WYŚWIETLACZ Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy, gwarantuje w pełni komfortowy i atrakcyjny trening. Możliwość zintegrowania konsoli z platformą iFit® dodatkowo daje możliwość korzystania z niezliczonej ilości profesjonalnych programów treningowych i oglądania parametrów treningu na 7” wyświetlaczu.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM IFIT Rewolucyjny interaktywny system treningowy iFit pomaga Ci trenować mocniej z każdym kolenym treningiem. Technologia programów treningowychiFit®* daje nieograniczone możliwości.
 

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

TRENUJ W RYTMIE SWOJEJ MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

POMIAR PULSU Do pomiaru bezprzewodowego wymagany pas telemetryczny iFit® Bluetooth. Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

SZYBKA I PŁYNNA ZMIANA KĄTA NACHYLENIA ORBITREKA Zmieniaj szybko i sprawnie nachylenie orbitreka od 0 do 10 stopni za pomocą jednego przycisku. Regulowanie nachylenia podczas treningu pozwala na szybsze spalanie zbędnych kalorii i kształtowanie wybranych partii ciała i mięśni.

UCHWYTY SOFTTOUCH™ Angażuj również górne partie ciała. Innowacyjne, odpowiednio wyprofilowane i perforowane uchwyty orbitreka pokryte materiałem w technologii SoftTouch™, gwarantują pewny chwyt w każdym miejscu oraz zróżnicowany trening.


PORADNIK
Jaki wybrać sprzęt do ćwiczeń?

Model : Nordictrack FS7i
Waga: 128 kg
Gwarancja domowa: 24 miesiące
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: zasilanie 230 V
System hamowania: magnetyczny
Waga koła zamachowego w inercji: 10 kg
Regulowany kąt nachylenia orbitreka  silnik 0-10%
Zakres obciążenia: elektroniczny
Ilość poziomów oporu 24
Max. masa ćwiczącego: 135 kg
Wymiary (dł/szer/wys): 157 x 74  x 174 cm
Pomiar pulsu        pas telemetryczny 
Łożyskowane przeguby:
Rolki transportowe:
Regulowane stopki poziomujące:
Długośc kroku: do 97 cm 
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Wirtualne trasy:
Odległość:
RPM obroty/min.
Kalorie:
Watt:
Pomiar tętna/Górna granica tętna:
Żużycie energi:  zależnie od stopnia hamowania
Programy treningowe:  35 kompatybilne z platformą iFit
Kontrola wytrzymałości: komputerowa
Wyświetlacz LCD:  podświetlany, 7’’ kolorowy, dotykowy wyświetlacz z możliwością
      przeglądania stron internetowych
iFIT Premium

Opcja

Zobacz podobne

Orbitrek LifeSpan EL15W
Orbitrek LifeSpan EL15W

  • 2079.00 zł
Orbitrek HOUSEFIT MOTIO 70
Orbitrek HOUSEFIT MOTIO 70

  • 1900.00 zł
  • 2450.00 zł
Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5
Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5

  • 3999.00 zł
  • 6199.00 zł
Orbitrek Infiniti X45S
Orbitrek Infiniti X45S

  • 2900.00 zł
  • 3300.00 zł