Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane użytkownika
Dane do faktury
Akceptuję regulamin

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride

Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride

8999.00 zł

Stara cena: 10999.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek Nordictrack FS7i to rewolucyjny sprzęt łączący w sobie najbardziej popularne sprzęty fitness, takie jak stepper i orbitrek oraz umożliwiający wykonywanie obszernych ruchów przypominających bieg narciarski.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowegoPrzyjdź, sprawdź, zdecyduj - sprzęt możesz sprawdzić na naszej ekspozycji w Rybniku !

Jako nieliczni posiadamy ten model na naszej ekspozycji abyś sprawdził przed zakupem.

Kupujesz sprzęt nowy w oryginalnym opakowaniu.

Ekspozycja. Teraz model FS7i w jeszcze lepszej cenie !
Cena dotyczy  nowej, zmontowanej sztuki z Naszej ekspozycji w Rybniku z pełną gwarancją.
Przed zakupem rowerka poprzez Naszą stronę internetową prosimy o kontakt z Naszym salonem w celu omówienia szczegółów transportu zmontowanego sprzętu - tel.32 338 72 60

Do ceny sprzętu jako prezent dołączamy roczne członkostwo na platformie iFIT PREMIUM o wartości 249 zł oraz pas telemetryczny na klatkę piersiową iFIT Bluetooth. Dodatkowo do standardowej gwarancji udzielamy 5 lat na konstrukcję ramy!

Innowacyjny FreeStride Trainer FS7i marki NordicTrack to najwyższej jakości, ergonomicznie zaprojektowany, solidny i wielofunkcyjny sprzęt do intensywnych i zróżnicowanych treningów. Parametry, wyróżniające sprzęt to przede wszystkim długość kroku aż do 97 cm, co daje użytkownikowi ogromne możliwości zróżnicowania treningu. Dodatkowo, szerokie platformy, umieszczone są na innowacyjnie zaprojektowanych pasach, które dają praktycznie nieograniczone możliwości ruchu, w przeciwieństwie do konstrukcji tradycyjnych orbitreków i dają odczucia jakbyś biegał/a w powietrzu! Pozostałe atuty sprzętu to m.in.: 35 programów treningowych, 24 poziomy oporu magnetycznego, wygodne, wyprofilowane uchwyt oraz wentylator AutoBreeze™. Ponadto 7 calowy, dotykowy wyświetlacz pokazuje najważniejsze parametry treningu a kółka transportowe oraz uchwyt na bidon znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. Dodatkowo solidna, stalowa konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność sprzętu na lata.

7" KOLOROWY DOTYKOWY WYŚWIETLACZ Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy, gwarantuje w pełni komfortowy i atrakcyjny trening. Możliwość zintegrowania konsoli z platformą iFit® dodatkowo daje możliwość korzystania z niezliczonej ilości profesjonalnych programów treningowych i oglądania parametrów treningu na 7” wyświetlaczu.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM IFIT Rewolucyjny interaktywny system treningowy iFit pomaga Ci trenować mocniej z każdym kolenym treningiem. Technologia programów treningowychiFit®* daje nieograniczone możliwości.
 

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

TRENUJ W RYTMIE SWOJEJ MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

POMIAR PULSU Do pomiaru bezprzewodowego wymagany pas telemetryczny iFit® Bluetooth. Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

SZYBKA I PŁYNNA ZMIANA KĄTA NACHYLENIA ORBITREKA Zmieniaj szybko i sprawnie nachylenie orbitreka od 0 do 10 stopni za pomocą jednego przycisku. Regulowanie nachylenia podczas treningu pozwala na szybsze spalanie zbędnych kalorii i kształtowanie wybranych partii ciała i mięśni.

UCHWYTY SOFTTOUCH™ Angażuj również górne partie ciała. Innowacyjne, odpowiednio wyprofilowane i perforowane uchwyty orbitreka pokryte materiałem w technologii SoftTouch™, gwarantują pewny chwyt w każdym miejscu oraz zróżnicowany trening.


PORADNIK
Jaki wybrać sprzęt do ćwiczeń?

Model : Nordictrack FS7i
Waga: 128 kg
Gwarancja domowa: 24 miesiące
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: zasilanie 230 V
System hamowania: magnetyczny
Waga koła zamachowego w inercji: 10 kg
Regulowany kąt nachylenia orbitreka  silnik 0-10%
Zakres obciążenia: elektroniczny
Ilość poziomów oporu 24
Max. masa ćwiczącego: 135 kg
Wymiary (dł/szer/wys): 157 x 74  x 174 cm
Pomiar pulsu        pas telemetryczny 
Łożyskowane przeguby:
Rolki transportowe:
Regulowane stopki poziomujące:
Długośc kroku: do 97 cm 
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Wirtualne trasy:
Odległość:
RPM obroty/min.
Kalorie:
Watt:
Pomiar tętna/Górna granica tętna:
Żużycie energi:  zależnie od stopnia hamowania
Programy treningowe:  35 kompatybilne z platformą iFit
Kontrola wytrzymałości: komputerowa
Wyświetlacz LCD:  podświetlany, 7’’ kolorowy, dotykowy wyświetlacz z możliwością
      przeglądania stron internetowych
iFIT Premium

W prezencie otrzymują Państwo roczne członkowstwo PREMIUM na 
plaformie iFIT! Później to Państwo zadecydują czy je przedłużyć.

Zobacz podobne

Orbitrek Sportop E2000p
Orbitrek Sportop E2000p

  • 2199.00 zł
  • 2299.00 zł
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 795
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 795

  • 6999.00 zł
  • 8999.00 zł
Orbitrek maszyna eliptyczna Khronos Generator BH Fitness
Orbitrek maszyna eliptyczna Khronos Generator BH Fitness

  • 5990.00 zł
Orbitrek HOUSEFIT MOTIO 50
Orbitrek HOUSEFIT MOTIO 50

  • 1890.00 zł
  • 2090.00 zł