Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG800 Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG800 Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG800 Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG800 Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG800

Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG800

6499.00 zł

Stara cena: 9900.00 zł


Oblicz ratę

Maszyna eliptyczna Spirit Fitness E-Glide CG800 to sprzęt do bardzo intensywnego, szybkiego i profesjonalnego treningu.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego Do użytku półprofesjonalnego
Ekskluzywny orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG 800 to wysokiej klasy sprzętem fitness przeznaczonym do użytku w klubach fitness. Posiada opatentowany bezpośredni system napędu gwarantujący najbardziej płynny ruch wśród eliptyków na rynku, pozwala to osiągnąć dzięki bezwładności koła zamachowego, tak aby zapewnić płynną pracę, zarówno do przodu jak i do tyłu pedałowania.

Cała innowacyjna konstrukcja sprzętu gwarantuje wyjątkowo komfortowy i naturalny ruch. Tworzy to, co nazywamy "pływającym" efektem. Po osiągnięciu pewnej prędkości obrotowej, użytkownik doświadcza najbardziej płynnego ruchu i nieporównywalny komfort biegu. Długość kroku wynosi ok 50 cm, ruch jest płaski i jednocześnie chroniący stawy. Specjalnie wyprofilowane płozy SPIRIT-a są lekko nachylone do środka, dzięki temu stopy i całe ciało znajdują się w ergonomicznie prawidłowej pozycji treningowej.

Maszyna eliptyczna Spirit Fitness E-Glide CG 800 zostala skonstruowana pod wpływem inspiracji fenomenem rowerów spiningowych. Podobnie jak spiningi model ten jest przeznaczony do bardzo intensywnego treningu i osiągania dużych prędkości. Sprzęt łączy klasyczny ruch orbitreka z napędem profesjonalnego roweru treningowego i jest idealny dla wszystkich sportowców trenujących wytrzymałość. Dodatkowo wyposażony jest w system „Double-Transmission”, który podwaja obroty tarczy w stosunku do tradycyjnych trenażerów cardio. Przy niewielkim oporze możliwe są bardzo wysokie obroty – spalanie kalorii jest tym samym do 25% wyższe.

E-Glide CG 800 Spirit Fitness to gwarancja wyjątkowego, intensywnego profesjonalnego treningu.
 

Model Spirit Fitness CG 800
Waga: 112 kg
Gwarancja (m): Komercyjna/półkomercyjna/domowa
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: 3 x AA
System hamowania: magnetyczny
System napędu: pas klinowy
długość kroku: 51 cm
Waga koła zamachowego: 20 kg
Kontrola obciążenia: zależna
Zakres regulacji mocy; ręczny od 0 do 60
Max. masa ćwiczącego: 190 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 175 x 65 x 165 cm
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna:  (opcja)
Pomiar pulsu-sensory dotykowe:
Łożyskowane przeguby:
Krok:  51cm
Rolki transportowe:
Regulowana stopka:
Kolor: czerwony/czarny/chrom
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Odległość:

Odległość całkowita w km:

RPM obroty/min.
Kalorie:
Watt:
Pomiar tętna/Górna granica tętna:
Programy treningowe:
Programy treningowe sterowane tętnem HRC:
Szybki start:
Program manualny:
Kontrola wytrzymałości: komputerowa
Wyświetlacz LCD:  4
Ilość użytkowników: 1
 

Zobacz podobne

Orbitrek LifeSpan EL15W
Orbitrek LifeSpan EL15W

  • 2079.00 zł
Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride
Orbitrek Nordictrack FS7i Freestride

  • 8399.00 zł
  • 10999.00 zł
Orbitrek Xterra FS2.5
Orbitrek Xterra FS2.5

  • 1599.00 zł
  • 2199.00 zł
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 795
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 795

  • 5999.00 zł
  • 8999.00 zł