Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek Sportop E2000p

Orbitrek Sportop E2000p

1999.00 zł

Stara cena: 2299.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek Sportop E2000p to mocny i wszechstronny sprzęt do treningu domowego. Zapraszamy . Salon sprzętu fitness Rybnik. Śląsk.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego

Orbitrek magnetyczny E2000P Sportop posłuży Ci do poprawiania kondycji fizycznej i uzyskania prawidłowej sylwetki. Trenujesz we własnym mieszkaniu, ale zachowujesz wysoki standard treningu, ponieważ E2000P ma płynnie działający magnetyczny system oporu oraz automatyczną regulację obciążenia.

Model E2000P ma solidną, nowoczesną konstrukcję z ergonomicznymi podstawami na stopy i mocnymi rękojeściami do treningu górnych partii ciała. Na uchwytach kierownicy znajdują się dotykowe sensory rejestrujące wartość pulsu i przekazujące ją do komputera.

Orbitrek magnetyczny z 18 kg kołem, sterowaniem za pomocą komputera i 8-funkcyjnym licznikiem wskazujący m.in. czas ćwiczenia, prędkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechaliśmy oraz całkowity, a dzięki funkcji Hand Puls - nasz puls w uderzeniach na minutę. Dodatkowym atutem są regulowane platformy oraz długość kroku. Rolki transportowe i waga tylko 57 kg umożliwia łatwe i wygodne przemieszczanie sprzętu w odpowiednie miejsce.

Dane ogólne
Producent/model: Sportop E2000p
Waga: 57 kg
Gwarancja (m): 24 miesiące do użytku domowego
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: sieciowe
System hamowania: magnetyczny
System napędu: pas klinowy
Waga koła zamachowego: 18 kg 
Kontrola obciążenia: zależna
Max. masa ćwiczącego: 150kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 148,5x 66 x 156cm
Pomiart pulsu:  poprzez czujniki
Rolki transportowe:
Regulowana stopka:
Kolor: biały
Funkcje komputera:
Pomiar: czas,prędkość,dystans,puls:
Watts (pomiar wydolności serca):
Kalorie:
RPM obroty/min.
Programy treningowe zdefiniowane: 12
Programy treningowe sterowane tętnem HRC: 4
Program użytkownika: 1
Program manualny: 1
Tętno recovery:
Body Fat:
Wyświetlacz LCD: podświetlany

Zobacz podobne

Orbitrek Xterra FS2.5
Orbitrek Xterra FS2.5

  • 1599.00 zł
  • 2199.00 zł
Orbitrek Kettler Skylon 4
Orbitrek Kettler Skylon 4

  • 5990.00 zł
Orbitrek Infiniti X45S
Orbitrek Infiniti X45S

  • 2900.00 zł
  • 3300.00 zł
Orbitrek eliptyczny Xterra FS3.9
Orbitrek eliptyczny Xterra FS3.9

  • 2999.00 zł
  • 4350.00 zł