Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5 Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5 Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5 Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5 Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5 Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5 Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5

Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5

3999.00 zł

Stara cena: 6199.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek eliptyczny Proteus F5 z serii Vantage. Jeden z najbardziej kompaktowych i najmocniejszych orbitreków z długością kroku aż 51 cm i bardzo nisko położonymi platformami. Jego długość to tylko 155 cm.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego

   
Mocny, płynny ruch i kompaktowa konstrukcja! Jakość eliptycznego trenera Vantage F5 jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz od Proteus Fitness. Wszystkie komponenty są najwyższej jakości i zapewniają lata optymalnego treningu.
Orbitrek eliptyczny Proteus F5 to bardzo solidny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, zaprojektowany dla użytkowników potrzebujących mocnego sprzętu z komfortowym długim krokiem treningowym (51 cm).

Vantage F5 ma niski stopień - 20 cm - dzięki czemu jest dostępny dla użytkowników w każdym wieku. Jest idelnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które dysponują pomieszczeniem do ćwiczeń o ograniczonej wysokości pomieszczenia ok 2 m (jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z nami) Ten typ trenażera eliptycznego jest stosunkowo kompaktową maszyną, która została sprytnie zaprojektowana przez Proteus Fitness. Zapewnia wyraźny i doskonały zakres ruchu, podczas gdy Proteus FX nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Luksusowe, over-size antypoślizgowe pedały, wraz z podwójnym systemem szyn, sprawiają, że każdy ruch jest płynny, stabilny i cichy.

Wyposażenie orbitreka to m.in.:  12 programów  treningowych, 1 program manual, 4 HRC, 1 program użytkownika, 16 poziomów oporu magnetycznego, szerokie antypoślizgowe płozy oraz wygodne, wyprofilowane uchwyty, odpowiednie również dla wysokich użytkowników. Ponadto podświetlany wyświetlacz LCD pokazuje najważniejsze parametry treningu, sensory na uchwytach mierzą puls a regulowane stopki poziomujące, kółka transportowe znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu i możliwość przemieszczania sprzętu. Dodatkowo solidna, stalowa malowana proszkowo rama oraz prowadzenie platform na podwójnych szeroko rozstawionych rolkach  zapewnia trwałość, stabilność  i niezawodność sprzętu na lata.

POZWÓL SOBIE NA PROFESJONALNY TRENING W ZACISZU DOMOWYM !

PORADNIK

 

Model: Proteus F5 Vantage
Waga: 72 kg
Gwarancja domowa: 24 m-ce                            
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: 230 V
System hamowania: magnetyczny
System napędu: pas klinowy
Długość kroku: 51 cm
Waga koła zamachowego: 10 kg
Kontrola obciążenia: zależna
Zakres regulacji mocy; 16 poziomów
Max. masa ćwiczącego: 170 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 155 x 72 x 155 cm
Pomiar pulsu-sensory dotykowe 
Rolki transportowe:
Regulowana stopka:
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Odległość:

Odległość całkowita w km:

RPM obroty/min.
Kalorie:
Programy treningowe:  12+1 program użytkownika, 4 HRC
Szybki start:
Program manualny:  
Recovery test:
Wyświetlacz LCD:

Zobacz podobne

Orbitrek HOUSEFIT MOTIO 50
Orbitrek HOUSEFIT MOTIO 50

  • 1890.00 zł
  • 2090.00 zł
Orbitrek eliptyczny Xterra FreeStyle FS 4.0e
Orbitrek eliptyczny Xterra FreeStyle FS 4.0e

  • 2999.00 zł
  • 4390.00 zł
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 795
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 795

  • 5999.00 zł
  • 8999.00 zł
Orbitrek Sportop E2000i
Orbitrek Sportop E2000i

  • 2499.00 zł