Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i

Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i

4999.00 zł

Stara cena: 6500.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek eliptyczny LifeSpan E2i to najnowocześniejszy sprzęt dbający o właściwą technikę podczas treningu.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowegoOrbitrek eliptyczny LifeSpan E2i jest innowacyjną maszyną przeznaczoną do profesjonalnego treningu domowego.   Wyjątkowość tego orbitreka polega na zastosowaniu najnowocześniejszego systemu chroniącego stawy użytkownika: opatentowanego Core Balance. Ta ekskluzywna technologia marki LifeSpan identyfikuje brak równowagi podczas pracy osoby trenującej przez specjalne czujniki w pedałach (pomiar ciśnienia wywieranego przez nogi na pedały). To unikalne dane są wyświetlane bezpośrednio na konsoli E2i (pokazany jest procentowo i graficznie) i użytkownik może na bieżąco korygować postawę, tym samym uczyć się prawidłowego ruchu. 

Maszyna eliptyczna E2i posiada duże koło zamachowe umiejscowione z przodu gwarantuje wyjątkowo naturalny, płynny i długi krok. Najnowaszy model dzięki umieszczeniu siłownika podnoszenia płóz w środkowej części maszyny zajmuje teraz mniej miejsca i jest jeszcze bardziej wytrzymały na intensywny trening na wzniesieniu. Elektronicznie sterowany opór magnetyczny (20 poziomów obciążenia) i regulację kąta nachylenia płóz, pozwalającą idealnie dopasować każdy trening do indywidualnych potrzeb wymagającego użytkownika. 
Komputer LifeSpan E2i posiada 17 zdefiniowanych programów treningowych, 2 HRC i 2 programy użytkownika, pozwala to na urozmaicony, intensywny trening odpowiednio dopasowany do indywidualnych celów treningowych. Komfort treningu zwiększa szczególnie wąski odstęp między płozami. Model ma komfortowe platformy na stopy, nachylone o 2 stopnie względem siebie tak, aby krok był maksymalnie naturalny i zbliżony do prawdziwego.
Możliwość podłączenia urządzenia MP3  umilą chwile spędzone na tym sprzęcie treningowym.

Maszyna eliptyczna gwarantuje ruch zbliżony do treningu narciarstwa biegowego, pozwalając na lepszą pracę mięśni ud i pośladków w stosunku do klasycznych trenażerów. Dodatkowo szerzej rozstawione ramiona zmuszają do intensywniejszej pracy górne partie ciała.

Uwaga: najnowszy model prezentują dwa ostatnie zdjęcia w galerii przedmiontu.

POZWÓL SOBIE NA PROFESJONALNY TRENING W ZACISZU DOMOWYM !

Gwarancja domowa 36 m-cy!

Model: LifeSpan
Waga: 94 kg
Gwarancja domowa: 36 m-cy              
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: 230 V
System hamowania: magnetyczny
System napędu: pas klinowy
Długość kroku: 51 cm
Waga koła zamachowego: 11,5 kg
Kontrola obciążenia: zależna
Zakres regulacji mocy; 20 poziomów
Max. masa ćwiczącego: 150 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 180 x 61 x 175 cm
Pomiar pulsu-sensory dotykowe: dotyk (standard), pas telemetryczny (opcja)
Łożyskowane przeguby:
System szyn: pojedynczy
Rolki transportowe:
Regulowana stopka:
Nawiew:
Uchwyt na butelkę:
Kolor: czarny/zółty
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Odległość:

Odległość całkowita w km:

RPM obroty/min.
Kalorie:
Watt:
Pomiar tętna/Górna granica tętna:
Core Balance:
Programy treningowe: 17
Szybki start:
Program manualny:  1
Program HRC:  2
Program użytkownika:  2
Fitness Test:
BMI index:
Body Fat:
Kontrola wytrzymałości: komputerowa
Wyświetlacz LCD: 6'' niebieski
Ergometr:
Półka na tablet:
Złącze USB: do ładowania urządzenia przenośnego (nie nadaje się do iPada 1/2/3) i przekazywania wyników treningu na koncie klubu za pomocą prndrive.
Bluetooth: do aplikacji  Active Trac ™ (opcja)

Zobacz podobne

Orbitrek eliptyczny Nautilus E628
Orbitrek eliptyczny Nautilus E628

  • 7599.00 zł
Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja
Orbitrek Infiniti VG50BS Ekspozycja

  • 2499.00 zł
  • 3900.00 zł
Orbitrek Sportop E880i
Orbitrek Sportop E880i

  • 2199.00 zł
Orbitrek eliptyczny Nordictrack C9.5
Orbitrek eliptyczny Nordictrack C9.5

  • 5999.00 zł