Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Orbitrek eliptyczny LifeSpan E3i Ekspozycja

Orbitrek eliptyczny LifeSpan E3i Ekspozycja

5999.00 zł

Stara cena: 7499.00 zł


Oblicz ratę

Orbitrek eliptyczny LifeSpan E3i to najnowocześniejszy sprzęt dbający o właściwą technikę podczas treningu. Okazja cenowa dotyczy jednego, zmontowanego sprzętu z naszej ekspozycji w Rybniku.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego

Wyprzedaż orbitreka Lifespan !!! Teraz model  E3i w jeszcze lepszej cenie !
Okazja cenowa dotyczy nowego, zmontowanego sprzętu na naszej ekspozycji w Rybniku z pełną gwarancją.
Przed zakupem prosimy o kontakt w sprawie możliwości transportu zmontowanego sprzętu 32 338 72 60

Orbitrek eliptyczny LifeSpan E3i jest innowacyjną maszyną przeznaczoną do profesjonalnego treningu domowego. Wyjątkowość tego trenażera polega na zastosowaniu opatentowanego systemu chroniącego stawy użytkownika Core Balance. Ta ekskluzywna technologia marki LifeSpan identyfikuje brak równowagi podczas pracy osoby trenującej, przez specjalne czujniki w pedałach (pomiar ciśnienia wywieranego przez nogi na platformy). Te unikalne dane są wyświetlane bezpośrednio na konsoli E3i (pomiar procentowy i graficzny). Użytkownik może na bieżąco korygować postawę, tym samym uczyć się prawidłowego i najbardziej efektywnego ruchu. Model E3i porównując z E2i został wzmocniony i wyposażony w podwójny system szyn, który pozwala osobom ważacym do 160 kg przeprowadzić komfortowy trening.

Maszyna eliptyczna E3i posiada duże koło zamachowe umiejscowione z przodu, które gwarantuje wyjątkowo naturalny, płynny i długi krok, dodatkowo umiejscowiony w tylnej części orbitreka podnośnik, który unosi nas na urządzeniu zmieniając elipsę kroku z długiej i niskiej na krótszą ale dużo wyższą. Powoduje to skierowanie treningu na posczególne partie mięśni, takie jak uda, łydki czy pośladki. Model wyposażony jest w elektronicznie sterowany opór magnetyczny oraz monitor z elektroniczną 20-stopniową skalą obciążenia i 20-stopniową regulację kata nachylenia płóz, pozwalającą idealnie dopasować każdy trening do indywidualnych potrzeb użytkownika. Uchwyty zostały wyposażone w przyciski regulacji, które pozwalają na zmianę oporu lub kąta nachylenia płóz nie przesuwając rąk z drążka.
Komputer  posiada 17 zdefiniowanych programów treningowych, 2 HRC i 2 programy użytkownika, pozwala to na urozmaicony, intensywny trening odpowiednio dopasowany do celów treningowych. Komfort treningu zwiększa szczególnie wąski odstęp między płozami. Model ma komfortowe platformy na stopy, nachylone o 2 stopnie względem siebie tak, aby krok był maksymalnie naturalny i zbliżony do prawdziwego. Maszyna eliptyczna gwarantuje ruch zbliżony do treningu narciarstwa biegowego, pozwalając na lepszą pracę mięśni ud i pośladków w stosunku do klasycznych trenażerów. Dodatkowo szerzej rozstawione ramiona zmuszają do intensywniejszej pracy górne partie ciała.

Możliwość współpracy trenażerów LifeSpan z aplikacją Active Trac pozwala na zbieranie danych treningowych oraz skuteczną motywację.
 
POZWÓL SOBIE NA PROFESJONALNY TRENING W ZACISZU DOMOWYM !

Gwarancja domowa 36 m-cy!

Model: LifeSpan E3i
Waga: 98 kg
Gwarancja domowa: 36 m-cy          
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: 230 V
System hamowania: magnetyczny
System napędu: pas klinowy
Długość kroku: 51 cm
Waga koła zamachowego: 15,5 kg
Kontrola obciążenia: zależna
Zakres regulacji mocy; 20 poziomów
Max. masa ćwiczącego: 160 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 210 x 61 x 175 cm
Pomiar pulsu-sensory dotykowe:
Łożyskowane przeguby:
System szyn: podwójne
Rolki transportowe:
Regulowana stopka:
Nawiew:
Uchwyt na butelkę:
Kolor: czarny/zółty
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Odległość:

Odległość całkowita w km:

RPM obroty/min.
Kalorie:
Watt:
Pomiar tętna/Górna granica tętna:
Core Balance:
Programy treningowe: 17
Szybki start:
Program manualny:  1
Program HRC:  2
Program użytkownika:  2
Fitness Test:
BMI index:
Body Fat:
Kontrola wytrzymałości: komputerowa
Wyświetlacz LCD: 7,5'' niebieski, podświetlany
Ergometr:
Półka na tablet:
Złącze USB: do ładowania urządzenia przenośnego (nie nadaje się do iPada 1/2/3) i przekazywania wyników treningu na koncie klubu.
Bluetooth w cenie: do aplikacji Train & Track ™ iPad® lub Active Trac ™ Android App.

Zobacz podobne

Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5
Orbitrek eliptyczny Proteus Vantage F5

  • 4999.00 zł
  • 6199.00 zł
Orbitrek Kettler Skylon 4
Orbitrek Kettler Skylon 4

  • 5990.00 zł
Orbitrek Kettler Unix 4
Orbitrek Kettler Unix 4

  • 4490.00 zł
Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG800
Orbitrek Spirit Fitness E-Glide CG800

  • 6499.00 zł
  • 9900.00 zł