Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Pas do pomiaru pulsu - nadajnik T31 Niekodowany  POLAR

Pas do pomiaru pulsu - nadajnik T31 Niekodowany POLAR

150.00 zł


Oblicz ratę

Miernik pulsu z dokładnością pomiaru EKG. Zaopatrzonych w funkcję bezprzewodowego pomiaru tętna. Zgrabny, lekki i wodoszczelny.Zapraszamy do naszego Salonu w Rybniku .

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego

Miernik pulsu z dokładnością pomiaru EKG. Zaopatrzonych w funkcję bezprzewodowego pomiaru tętna. Dane mierzone w okolicy klatki piersiowej, są przekazywane bezprzewodowo do komputera, w ten sposób unika się niedokładności pomiaru. Ćwicząc z opaską telemetryczną użytkownik nie musi przerywać ćwiczeń, gdyż dane są na bieżąca przekazywane do odbiornika wbudowanego w urządzenie i wyświetlane na monitorze. Opaska jest niezastąpiona przy ćwiczeniach rehabilitacyjnych, profilaktycznych i kontrolowanym treningu HRC. Przeznaczona dla urządzeń marki Kettler , Reebok .

Opaska do pomiaru tętna jest lekka, wodoszczelna i przyjemna dla ciała.

Wykonana z gumy , regulowana.

Gwarancja 24 miesiące

Przed zakupem zapytaj nas o dostępność

Zobacz podobne

Obciążniki Na Nadgarski 1,5 kg Kettler
Obciążniki Na Nadgarski 1,5 kg Kettler

  • 81.00 zł
Dual Kit BE BH Fitness
Dual Kit BE BH Fitness

  • 299.00 zł
Boczny Rezystor Prędkości BODY
Boczny Rezystor Prędkości BODY

  • 69.00 zł
Skakanka skórzana
Skakanka skórzana

  • 38.00 zł