Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Rower powietrzny Evocardio Renegade AB100 Rower powietrzny Evocardio Renegade AB100 Rower powietrzny Evocardio Renegade AB100 Rower powietrzny Evocardio Renegade AB100 Rower powietrzny Evocardio Renegade AB100

Rower powietrzny Evocardio Renegade AB100

5499.00 zł


Oblicz ratę

Rower powietrzny Evocardio Renegade AB100 Air Bike. Stworzony do bardzo intensywnego treningu interwałowego.

Na zamówienie(Zazwyczaj do 7 dni)

Gwarancja

Do użytku domowego

Rower powietrzny Evocardio Renegade AB100 Air Bike jest głównie przeznaczony do ćwiczeń spalających kalorie, modelujących oraz odchudzających. Jest absolutną koniecznością dla każdego, kto szuka urządzenia zapewniającego intensywny, kompleksowy trening aerobowy i nie tylko. Wykorzystując jedynie ramiona AB100 można przeprowadzić trening mięśni bicepsów, tricepsów, ramion czy klatki piersiowej.
Produkt posiada m.in. zaprogramowany bardzo intensywny program treningowy HIIT (trening interwałowy o wysokiej intensywności). Opór jest generowany za pomocą dwustronnych łopatek metalowych umieszczonych w metalowej obudowie, tak, jak w wioślarzu z oporem powietrznym. Pedałując szybciej i napierając na rączki mocniej, opór zwiększa się samoczynnie. Nie musimy dodawać obciążenia żadnymi przyciskami. Zwalniając, opór zmniejsza się.
Wśród  dostępnych na rynku urządzeń fitness pozwalających na spalanie kalorii AB100 Renegade jest bardzo popularny, gdyż jest lekki i łatwy w obsłudze. Rower powietrzny Evocardio Renaegade AB100 to doskonały sposób na wyjątkowo skuteczny  trening, który zapewni przyjemność i satysfakcję. Produkt doskonale sprawdzi się również w rehabilitacji osób dzięki łagodnym, płynnym ruchom. Urządzenie jest świetną alternatywą dla bieżni treningowych, gdyż jest bezpieczniejsze, oraz dla orbitreków, gdyż jest skuteczniejsze. Duża, dotykowa, czytelna konsola LCD zasilana bateriami została podzielona na 8 modułów, zawiera programy interwałowe 10/20 i 20/10, programy celowe, etc. Pomiar tętna możliwy jest z opaską telemetryczną (opcja).

 

 

Model : Evocardio Renegade AB100 AiR Bike
Waga: 57 kg
Gwarancja domowa: 2 lata
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
System hamowania: powietrzny
Waga koła zamachowego: 4,8 kg stalowe łopatki
Zakres obciążenia: bez ograniczeń w zależności od prędkości
Max. masa ćwiczącego: 130 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 124 x 67x 142 (cm)
Pomiar pulsu: pas telemetryczny (opcja) polecamy Polara
Rolki transportowe:
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Odległość:
RPM obroty/min.
Kalorie:
Watt:
Interfejs PC:
Programy treningowe: 8
Program HRC 1
Wyświetlacz LCD:
Wyświetlacz ciągły: 8 funkcji

Zobacz podobne

Orbitrek Reebok TX 2.0 Titanium
Orbitrek Reebok TX 2.0 Titanium

  • 3699.00 zł
  • 5500.00 zł
Orbitrek Reebok TXF 3.0 Titanium
Orbitrek Reebok TXF 3.0 Titanium

  • 3999.00 zł
  • 5499.00 zł
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 295
Orbitrek Eliptyczny Spirit XE 295

  • 4299.00 zł
  • 6699.00 zł
Orbitrek Reebok One GX 50  Ekspozycja
Orbitrek Reebok One GX 50 Ekspozycja

  • 2499.00 zł
  • 2899.00 zł