Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0 Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0 Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0 Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0 Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0 Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0 Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0 Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0 Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0

Rower treningowo spiningowy Proform TDF 5.0

7999.00 zł

Stara cena: 9999.00 zł


Oblicz ratę

Rower ProForm® Tour De France PRO 5.0 to profesjonalny sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego.

Dostępne

Gwarancja

Do użytku domowego Do użytku półprofesjonalnegoPrzyjdź, sprawdź, zdecyduj - sprzęt możesz sprawdzić na naszej ekspozycji w Rybniku !

Jako nieliczni posiadamy ten model na naszej ekspozycji abyś sprawdził przed zakupem.

Ekspozycja. Teraz model w jeszcze lepszej cenie !
Cena dotyczy  nowej, zmontowanej sztuki z Naszej ekspozycji w Rybniku z pełną gwarancją.
Przed zakupem rowerka poprzez Naszą stronę internetową prosimy o kontakt z Naszym salonem w celu omówienia szczegółów transportu zmontowanego sprzętu - tel.32 338 72 60

Rower ProForm® Le Tour De France PRO 5.0 to profesjonalny sprzęt przeznaczony do treningu kolarskiego. Wyposażony został we wszystkie parametry i funkcje niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego treningu kolarskiego. Dodatkowo, rower posiada 10 calowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy. W cenie roweru znajduje się prezent w formie rocznego członkowstwa na platformie iFIT PREMIUM o wartości 249 zł. Później to Państwo zadecydują czy chcą przedłużyć konto premium.

KOMPUTER KOMPATYBILNY Z APLIKACJĄ IFIT®

Jeźdź po całym świecie i monitoruj swoje postępy! – dzięki kompatybilności programów treningowych z bezprzewodową technologią  iFit®Bluetooth® Smartmożesz połączyć się np. z Google Maps™  i zaplanować swoje trasy rowerowe gdzie tylko chcesz, podjazdy, strome zjazdy czy szybkie proste – wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

REGULACJA NACHYLENIA ROWERU

Dzięki specjalnej konstrukcji oraz systemowi automatycznego odwzorowania terenu, rower Le Tour De France TDF 5.0 płynnie wznosi się i opada w zaresie od + 20% do - 20% w zależności od topografii wyznaczonej trasy.

INNOWACYJNY DESIGN I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Anodyzowana kierownica i sztyca siodełka oraz antykorozyjna powłoka ramy gwarantują najwyższą jakość sprzętu i trwałość na lata. Regulacja siodełka w pionie i poziomie umożliwia użytnikowi precyzyjne jego dopasowanie  z zachowaniem odpowiedniej pozycji i geometrii całego ciała.

WYPOSAŻENIE JAK W PRAWDZIWYM ROWERZE SZOSOWYM

Rower posiada specjalnie wyprofilowaną kierownicę szosową umożliwiającą wiele rodzajów chwytu, pokrytą dodatkowo antypoślizgowym materiałe. Pedały „toe cage” z dodatkowymi paskami gwarantują odpowiednie dopasowanie do stopy użytkownika i bezpieczeństwo podczas jazdy. Ergonomiczne siodełko z regulacją położenia zapewni komfort jazdy każdemu użytkownikowi.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Podwójny uchwyt na bidon, kółka transportowe w przedniej podstawie, obszerne stopki poziomujące.

OPÓR MAGNETYCZNY

Zastosowany w rowerze opór magnetyczny SMR (Silent Magnetic Resistance) sterowany elektronicznie zapewnia płynną jazdę i regulację w zależności od topografii trasy.

POMIAR MOCY

Rower posiada funkcję WATTS, która pozwala na sprawdzenie wydolności serca. Liczona jest wartość mocy wytworzonej podczas treningu na rowerze (w watach).

Poradnik

Jaki wybrać sprzęt do ćwiczeń?
Jak zacząć ćwiczyć?
Trening idealny dla początkujących
Trening w domu, czyli jakie urządzenie kupić?

 

Model : Proform TDF 5.0
Waga: 55 kg
Gwarancja domowa: 2 lata 
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: zasilanie 230 v 50hz
System hamowania: magnetyczny sterowany silnikiem-system SMR- 24 poziomy 
Waga koła zamachowego: 9,5 kg
Zakres obciążenia: elektroniczny
Max. masa ćwiczącego: 125 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 105 x 59  x 151 cm 
Kierownica: wyprofilowana z regulacją
Pomiar pulsu :  pas telemetryczny (opcja)
Rolki transportowe:
Regulowana stopki poziomujące:
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Odległość:
RPM obroty/min.
Kalorie:
Watt:
Pomiar tętna/Górna granica tętna:
Programy treningowe: 24 kompatybilne z iFIT
Kontrola wytrzymałości: komputerowa
Wyświetlacz LCD:  10" dotykowy. kolorowy
Wyświetlacz ciągły: 7 funkcji
Głośniki:  

Zobacz podobne

Rower spiningowy Spirit Fitness CB900
Rower spiningowy Spirit Fitness CB900

  • 4900.00 zł
  • 5500.00 zł
Rower treningowy HOUSEFIT TIRO 100
Rower treningowy HOUSEFIT TIRO 100

  • 2499.00 zł
Rower poziomy NordicTrack Commercial VR21
Rower poziomy NordicTrack Commercial VR21

  • 3299.00 zł
  • 3599.00 zł
Rower spiningowy BH Fitness SB2.6
Rower spiningowy BH Fitness SB2.6

  • 2590.00 zł