Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Rower treningowy Proteus Vantage V5 Rower treningowy Proteus Vantage V5 Rower treningowy Proteus Vantage V5 Rower treningowy Proteus Vantage V5

Rower treningowy Proteus Vantage V5

6199.00 zł


Oblicz ratę

  Rower trenningowy Proteus F5 z serii Vantage. Wyjątkowo stabilny i mocny ergometr do domowych treningów.

  Chwilowo niedostępny

  Gwarancja

  Do użytku domowego

Rower treningowy Poteus V5 z serii Vantage to wyjątkowy sprzęt treningowy przeznaczony dla wymagającego użytkownika. Co go wyróżnie? Wyjątkowo mocna, opatentowana konstrukcja płynnego połączenia ramy głównej ze słupkiem kierownicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyeliminowane zostało kołysanie kierownicy występujące niejednokrotnie podczas intensywnych ćwiczeń na rowerach treningowych.
Proteus V5 cechuje niezwykła wytrzymałość komponentów, wydajność oraz łatwość i komfort użytkowania. Bardzo dobry układ korbowy w połączeniu z cichym układem hamulcowym zapewniają płynny, bezpieczny trening. Ten wyjątkowy rower treningowy stworzony został z myślą o potrzebach każdego użytkownika. Rzadko się zdarza, aby sprzęt treningowy był wygodny dla każdego niezależnie od wzrostu i wagi. Warto zaznaczyć, że V5 może być użytkowany przez osoby z masą ciała do 180 kg.  
Łatwa regulacja siodełka w pozycji góra / dół, wystarczy podnieś dźwignię regulacji bez dodatkowego wysiłku, aby spełnić indywidualne potrzeby treningu. Wskaźnik (od 1 do 10) na sztycy ułatwia zapamiętanie preferencji jeśli z roweru korzystają osoby o różnym wzroście.
Czytelny, dobrze wyposażony monitor ułatwia treningi i realizację indywidualnych celów treningowych. Liczne programy i funkcje oraz duże opory (do 350 watt) zadowolą zarówno początkującego i zaawansowanego trenującego.

POZWÓL SOBIE NA PROFESJONALNY TRENING W ZACISZU DOMOWYM !

PORADNIK

Model: Proteus V5 Vantage
Waga: 58,5 kg
Gwarancja domowa: 24 m-ce                            
VAT: 23%
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: 230 V
System hamowania: magnetyczny
System napędu: pas klinowy
Długość kroku: -
Waga koła zamachowego: 6,5 kg
Kontrola obciążenia: zależna
Zakres regulacji mocy; 16 poziomów
Max. masa ćwiczącego: 180 kg
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 144 x 55 x 113 cm
Pomiar pulsu-sensory dotykowe 
Rolki transportowe:
Regulowana stopka:
Funkcje komputera:
Pomiar czasu:
Odległość:

Odległość całkowita w km:

RPM obroty/min.
Watt:
Kalorie:
Programy treningowe:  12+1 program użytkownika, 3 HRC
Szybki start:
Program manualny:  
Recovery test:
Body Fat;
Wyświetlacz LCD:

Zobacz podobne

Rower treningowy HOUSEFIT TIRO 100
Rower treningowy HOUSEFIT TIRO 100

 • 2499.00 zł
Rower treningowo spiningowy Proform TDF 2.0
Rower treningowo spiningowy Proform TDF 2.0

 • 6699.00 zł
 • 6999.00 zł
Rower treningowy Lifespan C3i
Rower treningowy Lifespan C3i

 • 4690.00 zł
Rower treningowy poziomy Lifespan R5i
Rower treningowy poziomy Lifespan R5i

 • 5499.00 zł