Zaloguj się

Podaj swój login i hasło aby się zalogować

Nie mam konta
Zapomniałem hasło

Nowe konto w ABFitness

Dane do logowania
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane firmowe
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu www.abfitness.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AB TUNUNG w celu umożliwienia realizacji zakupów dokonywanych w sklepie internetowym www.abfitness.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późn.zm). Administratorem Danych Osobowych jest firma AB TUNING Tomasz Bródka, z siedzibą w Knurowie 44-190 ul.E.Plater z nr.REGON 276711490. Oświadczam, że zostałem poinformowany/ poinformowana, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych klientów sklepu www.abfitness.pl należącego do firmy AB TUNING.z równoczesnym zaprzestaniem ich przetwarzania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jego brak uniemożliwia złożenie zamówienia lub rejestrację konta. Klient posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, jak również możliwość zgłoszenia żądania ich usunięcia. Administratorem Danych Osobowych dla strony www.abfitness.pl jest AB TUNING Tomasz Bródka. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności

Przypomnij hasło

Dane do logowania
 
Zestaw hantli Kroon 9 kg

Zestaw hantli Kroon 9 kg

172.00 zł


Oblicz ratę

  Hantle doskonale nadają się do ćwiczeń fitness, siłowych, ogólnorozwojowych oraz joggingu. Przeznaczone do ćwiczeń mięśni rąk oraz górnych partii ciała .

  Chwilowo niedostępny

  Gwarancja

  Do użytku domowego

Zestaw hantli z walizką marki Kroon to idealny komplet do aerobiku, lekkich ćwiczeń kulturystycznych, osób uprawniających sztuki walki czy do rehabilitacji.
Nadają się do ćwiczenia w domu jak również w klubach fitness i siłowni.
Hantle pokryte są  kolorową efektowną błyszczącą powłoką winylową w zależności od ciężaru.
Powłoka winylowa nadaje estetyczny wygląd, gwarantuje długą żywotność hantli oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia podłogi po upuszczeniu.
Hantle zamknięte są w estetycznej, poręcznej walizce , która ułatwia przechowywanie hantli w jednym miejscu.
2 sztuki hantli o wadze 1,0 kg 
2 sztuki hantli o wadze 1,5 kg 
2 sztuki hantli o wadze 2,0 kg

Zobacz podobne

Piłka Gimnastyczna masująca 56 cm Body Sculpture
Piłka Gimnastyczna masująca 56 cm Body Sculpture

 • 43.00 zł
Mata Reebok do jogi
Mata Reebok do jogi

 • 109.00 zł
Dysk Balasujący z regulacją wysokości
Dysk Balasujący z regulacją wysokości

 • 58.00 zł
Skakanka skórzana
Skakanka skórzana

 • 38.00 zł